10 Mayıs 2013 #1789363

Ttnet Eski Müşterilerine Kıymet Vermiyor!

Sayın yetkili,
Mevcut kampanyam dahilinde aylık 81 lira fatura ödüyorum. Yeni çıkan Fibernet 2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirim Kampanyasında ise aylık 44 liraya benim sahip olduğum haklar+ tivibu+telefon hakkı var.


Burada çok büyük bir haksızlığa uğramaktayım. benim yarı fiyatıma üç katı hizmet vadediliyor. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşme de bu kampanyaya geçemeyeceğimi belirttiler.


Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum. yeni müşteri kazanmak adına mevcut müşterilerinizi bu kadar haksızlığa maruz bırakamazsınız.

Kürşad 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön