18 Mart 2013 #1691405

Ttnet Eski Müşterilere Yönelik Uygun Kampanyalar Yok!

Bir dönemi ailemin yanında bir dönemi kendi adıma olmak üzere yaklaşık 10 senedir sizin müşterinizim.Ev telefonu ve internetimi ortak bir paket altında toplamak için müşteri hizmetlerinizle görüştüğümde benim için avantajlı paketlerin olmadığını,yeni müşterilere yönelik olduğu söylendi.


Eski bir müşteriniz olarak en azından bizim gibiler için daha avatajlı paketlerinizin olması gerektiğini düşünüyorum.Benim bu şartlar altında sizden hizmet almak uygun gözükmüyor.Bunu 4440375 müşteri hizmetlerinize belirttim ve ayrıca şikayetvar aracılığı ile de söylemek istedim.Belirttiğim konu hakkında olumlu veya olumsuz geri dönüşünüze göre bende farklı alternatifleri düşüneceğim.

Evren 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön