18 Mart 2013

Ttnet Eski Kullanıcılara 63 TL Yeni Aboneye 49 TL!!

Yıllardır Ttnet abonesiyim. Ttnet Alo Paketi'nin 49 TL olduğu söylendi, kabul ettim. Çağrı merkezinde konuştuğum görevli, bu kampanyanın sadece yeni abone için geçerli
olduğunu, eski aboneler için aylık 62. 99TL+(ilk ay) 10 TL geçiş yapabileceğimi söyledi.


Yıllardır Ttnet kullanıyor oluşumuz bu şekilde mi cezalandırılıyor? Başka operatörlere geçiş yapsaydık, daha ucuza diğer servis sağlayıcılara geçseydik, Ttnet'e geri döndüğümüz için 49TL ile
ödüllendirilecek miydik? Büyük firmalar, kurumsal şirketler, sadık kullanıcılarını ödüllendirirken, Ttnet'in bu zihniyeti çok üzücü.


Zaten kullanmadığım bir sabit telefona ve ortalama bir internet hizmetine rağmen Ttnet'ten neden ayrılmadığımı sorgulamaya başladım.

Hezar 86 Okunma

Cevaplar

 • Hezar26 Mart 2013

  Ben diğer kampanyalarla ilgili bilgi almak için sizinle iletişim kurmadım. Eski kullanıcılarınıza 63, yeni kullanıcılara 49.9 TL olan TTNet Alo Paketi ile ilgili şikayetimi bildirdim. Eski bir kullanıcı olarak neden 49.90 a bu paketi kullanamayacağımı sordum. Bununla ilgili bir açıklama beklemekteyim. Saygılarımla...

 • Hezar26 Mart 2013

  TTnetin %100 cevaplanma oranı, otomatik verilen cevaplara göre oluşmuş olmalı. Kayıtlara "Cevaplandı" olarak geçmiş. Telefon veya mail ile bilgi verildiği söyleniyor ama cep tel.den bana ulaşamadıklarına dair bir mesaj geldi, oysaki cebim hep açık. Tekrar aramayı deneyebilirlerdi. Bana sadece bir mail geldi o da şu "Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kampanya çalışmalarımız devam etmektedir. Aktif kampanyalarımızı www.ttnet.com.tr internet sitemizden http://www.ttnet.com.tr/web/250-1171-1-1/tur/evde_ttnet/evde_ttnet/kampanyalar adresinden takip edebilirsiniz." Yani hiç bir işlem yapılmadı ve cevap verilmedi.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön