05 Nisan 2013 #1727220

Ttnet Eski Aboneler Kampanyadan Faydalanamıyor!

Eski bir Ttnet müşterisi olarak kampanyalardan misal olarak "Ttnet 3’lü Avantaj Kampanyası" kampanyasından neden yararlanamıyorum bugün aradığım müşteri temsilcinizin dediğine göre. Eski abone olarak adsl+telefon için 80 liraya yakın para ödüyorum. Ama bugün gelen kişi hem benden hızlı internet kullanıyor hemde 49 tl ödüyor.


Size oradan bakınca adil bir uygulama olarak görünüyor mu? Kullandığım hattı kapattırdığımda da 3 ay yeni hat alamıyormuşum ki kapattırmamam için koymuş olduğunuz zorlama bir madde bu. Eski aboneler sizin için eldeki keklik olarak mı görünüyor acaba çok merak ediyorum. Bana bu konu hakkında geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

Bilgehan 87 Okunma

Cevaplar

  • Bilgehan18 Nisan 2013

    Bilgilendirme olmuş ama maalesef hem teknik altyapı yetersizliği (ki her yerde bangır bangır fiber reklamı yapıp avcılar gibi bir yerde bu hizmeti verememek gibi bir güce sahipler) hemde eski aboneler yüksek fiyattan kazıklamaya devam etmektedirler. Saygılar...

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön