25 Nisan 2013

Ttnet Elemanlarının İlgisiz Tavırları!

Yaklaşık 10 gün önce bizim işlerimiz sebebiyle annem ttnet müşteri hizmetlerine gidip internet + sabit hat alıp sözleşme imzalamıştır. 2 gün sonra ttnet elemanlarından birisi gelip hattı bağladım ama daha açılmadı hafta sonu bugün pazartesi açılır dedikten sonra ilgisiz tavırlar sergileyip gitmiş.
Halbuki müşteri hizmetlerini aradığımızda adam eve gelmeden 1 gün önce zaten net + hat açılmış.

Yani sırf yapmadan kaçmak için yaptım ama su an hat açık değil hafta içi açılır dedikten sonra kaçan elemanı olan bir firma 7 gündür bir eleman gönderip telefonu ve neti aktif hale getirmiyor. Her yerde anlatırım artık bu firmayı.

Emre 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emre25 Nisan 2013

    standart cevaplarınızdan bıktık usandık paramızla rezil ediyosunuz bizi. iptal ettiriyorum sizin oyunlarınıza daha fazla gelemem.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön