06 Haziran 2014

TTNET Eksik Para İadesi Yapıldı!

Tarafıma iletilen bilgi dahilinde, ---7011037*** no'lu hatta ait 76.23 iadeniz www.ttnet.com.tr/duyurular üzerinden ıban numaranızı iletmeniz halinde hesabınıza aktarılacaktır. --- mesajı telefonuma gelmiştir. Bir gün önce de telefonla aranarak 76.23 tl iade olacağı TTNET tarafından belirtilerek Türk Telekom şubesinden iade ücretini teslim alabileceğim söylendi.


Ancak bugün Türk Telekom şubesine gittiğimde 15 tl iade ücreti verildi. Sebebini sorduğumda açıklama yapamayıp müşteri hizmetlerini aramamı veya müdürlüğe gitmemi belirttiler. Müşteri hizmetlerini aradığımda mantıklı bir açıklama alamadım. Bu konuyla ilgili inceleme yapıp tarafıma bilgi vermenizi rica ederim.

Can 597 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön