08 Şubat 2014

TTNET Eksik Fiber İnternet Hizmeti

1887104153 Hizmet numarası ile mevcut altyapım fiberi desteklediği için "(Dönüşüm) Fibernet" paketine geçirildim. Müşteri hizmetlerini arayarak sinyalin vdsl'e dönüşmesi ve roket hizmetinden faydalanmayı talep ettim. Ama geçiş yapılırsa taahhüdün bozulacağı söylendi. Fakat internet sitelerinde altyapı uygun olan müşterilerin Fibernet paketlerine geçirileceği ve roket
hizmeti için Fibernet müşterilerinin faydalanacağı yazılmıştır.


Tüm bunlara rağmen sağlanan Fibernet tam anlamıyla gerçek Fibernet değil eksik hizmetler
ile açılmış bir “dönüşüm” fibernettir. Hem roket hizmetinden faydalanamıyor hem de upload hızımı 2MBit değil 1Mbit olarak kullanıyorum.

Mahmut 290 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut09 Şubat 2014

    Telefon ile aranmam da kendilerine şikayetimi detaylı aktardım ve çözüm için ilgilenecekleri söylendi yani çözülen bir durum söz konusu değildir.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön