12 Nisan 2013

Ttnet Eksik Bilgi Verilip Bile Bile Olayı Adli Takibe Taşıyor!

03, 12, 2012 İPTAL etiğim adsl ile ilgili postaneye gidip sorduğumda herhangi bir borç gözükmezken 08, 04, 2013 ttnet borç adlı takip bürosundan aranıp adsl hattımın borcunu ödemediğim ve bununla beraber avukatlık ücreti dahil toplam 300 tl civarında ücret talep edildi bende bu konuyla ilgili durumu izah ettikten sonra telekoma gidip durumu anlatın denildi.

Telekom yetkilisiyle görüştüm ve bana borcun sadece Türk telekomda görünebileceği denilmedi vede herhangi bir telefon açılıp adsl hattımın borcu olduğu bilgisi de verilmedi eksik bilgi verdiklerinden dolayı telekom yetkilisi de beni haklı görüp itirazımızı yaptık buna rağmen 1 gün sonra aranıp herhangi bir şekilde yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Mehmet 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön