09 Mayıs 2013

Ttnet Ekipleri Düzensiz İş Yönetimi!

4 gün önce internet bağlattım gelip bağladılar ancak 4 gündür sinyal gelmiyor arıza kaydı oluşturuyorum evde bekliyorum gelmiyorlar işe gitmek zorunda kalıyorum çıkıyorum geliyorlarmış evde yokmuşuz ne arıyorlar ne haber veriyorlar.. Ben tekrar arıyorum arıza bildiriyorum 4 den sonra gelin diyorum tamam diyorlar tekrar aynı tekrar aynı... Bütün işlerim aksadı ben web ve grafik tasarımcıyım..

M.eren 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • M.eren10 Mayıs 2013

    Yeter artık şu klasik cümle kalıpları... Hiçbir kontrolün devam ettiği yok yada herhangi bir teknik ekibin geldiği yok...

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön