30 Haziran 2015

TTNET E-Fatura İşlemi!

TTNET https://efatura. Ttnet.com.tr adresi üzerinden faturalarımı yönetebileceğim yanlış bilgisini mail olarak atıyor ve bu adrese ulaşılamıyor. E-fatura daha önce PDF formatında geliyordu ancak artık bu da gönderilmiyor. Yetkililere ulaşmak imkansız acil olarak cevap verilmesini bekliyorum.

Burak 187 Okunma

Cevaplar

 • Burak01 Temmuz 2015

  Orijinal Şikayet Başlığı: TTNET e-fatura SAHTEKARlığı idi bunun sorunum giderilip nedeniyle ilgili bilgilendirilene kadar eski haline getirilmesini talep ediyorum. Bu yorumların kaldırılması durumunda Twitter ve Facebook gibi kanallarda şikayetvar kurumunu afişe edeceğim.

 • Burak01 Temmuz 2015

  Ayrıca bu şikayetin başlığının değiştirilme sebebini de öğrenmek istiyorum! Şikayetvar.com tüketiciye mi yoksa hizmet vermekle yükümlü olup sorumluluğunu yerine getirmeyerek SAHTEKARlık yapana mı hizmet ediyor? Burası da parayı veren düdüğü çalar ticarethanesi şeklinde işliyor demek ki diye düşünmekten kendimi alamıyorum açıkçası.

 • Burak01 Temmuz 2015

  Bugün TTNET bana telefonla ulaşarak son 4 ayın PDF formatlı faturalarını manuel olarak gönderdi. Hala tek şifre ile giriş yapmama rağmen ilgili fatura ekranına ve mevcut paketimin detay bilgilerine ulaşamıyorum. Bana tekrar dönüş yapılacağı bildirildi ve şikayet numarası SMS ile gönderildi sorunun çözülmesini ve online işlem yapabilmeyi bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2015

  Müşterimiz ile 01.07.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön