15 Şubat 2013 #1632890

Ttnet Düzensiz Fatura!

Şikayet No : 1611199 ve Şikayet No : 1602957 Şikayetlere istinaden Telefonla T** beyle görüşmem üzere Ttnet Bayiliğine yönlendirildim. Kampanyayı iptal edip cezai işlemi kendilerinin ödeyeceklerini belirttiler. Bayi'ye gittiğimde biz komple adsl hattını iptal edip yeni net başlangıcı yapacağız dediler. Bende bu şekilde ceza bedelini ödemek zorunda kalabileceğimi düşünerek adsl hattımı iptal ettirmedim. T** beyle görüşmeme istinaden Ttnet bayiliğinden de tutarsız cevaplarla karşılaştım. Site aracılığı ile T** bey ile tekrardan görüşmek istiyorum.

Taner 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön