07 Mart 2013

Ttnet Düzenli İnternet Hizmeti Alamıyorum!

Yenibosna Merkezde yer alan iş yerimizin interneti sürekli kesilmekte ve her kesintide 1-2 gün arızanın giderilmesi beklenmektedir. Arızanın giderilmesine ilişkin süreç ile ilgili hiç bir şekilde detaylı bilgi alınamamakta konuşacak muhatap bulunamamaktadır. Temmuz 2012'den beri en az iki haftada bir bu durum bu şekilde seyretmektedir. İş yeri olduğundan her kesintide büyük problemler ve maddi/manevi kayıplar yaşanmaktadır. Eğer internet kullanımına ilişkin taahhüt vermiş olmasaydık, şu an Türk Telekom ile çalışmıyor olurduk. Taahhüt almalarının nedeni; hizmet veremeseler dahi verdiğimiz taahhütten dolayı sözleşmeyi iptal edemeyeceğimiz gerçeğidir.

Doğan 37 Okunma

Cevaplar

 • Doğan11 Mart 2013

  Türk Telekom teknik servis ilgilileri arıza tespiti için ofisimize geldiklerinde arızayı düzeltmişler fakat giderken DSL kablosunu modemin yanlış portuna takıp gitmişler ve kullanıcı adımızı ve şifremizi de bize bildirmeden değiştirmişler. Biz DSL kablosunu doğru porta taktık fakat kullanıcı adı ve şifresini Türk Telekom'dan istediğimizde "alt yapı çalışması var şu an size değişen kullanıcı adınızı ve şifrenizi veremeyiz" yanıtı aldık. Bir işi yaparken diğer işi bozan ve haberdar etmeden kullanıcı adımızı ve şifremizi değiştiren ilgili arkadaşlara diyecek sözümüz kalmadı. Temennimiz kullanıcı adı ve şifremizin bize bir an önce bildirilmesi ve Türk Telekom'un daha profesyonel insanlarla çalışması.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Doğan08 Mart 2013

  Bugün hala internetimiz kesik. Arkadaşlarımızın hepsi (12 kişi) internet cafeden çalışıyorlar. 444 0 375'i arayan her vatandaş arıza ile ilgili bir bilgi alamayacağını görecektir. Şikayetimizi bildirdik ve yukarıdaki cevabı verdiler. Fakat durum daha da kötüleşti. İnternet hizmeti artık hiç alamıyoruz. Çok vahim durumdayız. Türk Telekom firmasını TEKEL hale getirenlere ve bizi bu firmaya mahkum edenlere yazıklar olsun. İnşallah bu firmadan en kısa zamanda kurtulabiliriz.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön