27 Mart 2013 #1709131

Ttnet Düzenli Hizmet Alamadığım Halde 82 TL Fatura Ödüyorum!

Yıllardır kullanmış olduğum ttnete aylık 82 lira ücret ödemekteyim. Ama ttnetten kaliteli hizmetten vazgeçtim vasata yakın bir hizmet dahi alamamaktayım. Devamlı bağlantım kopuyor ve yıllardır internet hızım inanılmaz yavaş durumda. Eğer buna en kısa sürede bir çare bulunmazsa hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağımı ilgili kişilere bildiririm..

Tamer 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön