24 Eylül 2013 #2027269

TTNET Düzeltilemeyen Megabit!

14 eylül cumartersi günü TTNET 20 megabit sınırsız internet sözleşmesi imzaladım. Altyapı yetersiz olduğu için 8 megabit hıza düşürüleceğini söylediler. Ben de sorun değil uygundur dedim fakat 10 gün geçmesine rağmen hala interneti bağlayamadılar. 4 sefer arıza kaydı aldılar. Sanırım TTNET arıza kaydı alma konusunda oldukça uzmanlaştı.


Bir de ilk faturaya internet hizmeti alamadığım bu günlerin faturasının da yansıtılacağını söylediler. Bunu mutlaka tüketici hakem heyetine taşıyacağım. Bu ilgisizlikten ve sürekli arıza kaydı alınmasından bıktım. İlk fırsatta sözleşme bozulması halinde taahhüt ettiğim miktarı ödeyecek başka bir kuruma geçeceğim.

Ebru 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön