13 Şubat 2014 #2292188

TTNET Düzelmeyen Yavaşlama ve Ping Sorunu!

TTNET'in 50 mbit e kadar limitsiz paketini kullanıyorum. İndirme hızı genelde 30 mbit civarı seyrederken herkesin(diğer TTNET kullanıcıları) 40-50 ping aldığı yerde en az 90-100 ping alıyorum. Hatanın benden kaynaklanmadığına emin olmak için başka bilgisayar modem ve evdeki kablo tesisatının yenilenmesi gibi şeyleri denedim.


Ne zaman müşteri hizmetlerini arasam "hat değerlerinizde bir sorun yok" dışında bir cevap alamadım. Daha sonra belki 100 kere aramam dan rahatsız olup port değişikliği yapıldı ki ancak problem daha da kötüye gitti. Kesinlikle yapıcı bir yardım alamadım.

Buğra 56 Okunma

Cevaplar

 • Buğra18 Şubat 2014

  Yine hiç bir yardım alamadım. Üyeliğimi iptal ettiriyorum. 1 yıla yakındır hiç bir şey yapmadınız. Teknik destekteki yada ilgilenen arkadaşların ne iş yaptıklarından haberleri yok . Yardım hiç bir şekilde alamadım sorunum daha da kötüye gitti. Asla bir daha çalışmamak dileğiyle

 • Buğra17 Şubat 2014

  Sorunum hala çözülmedi ve eskiden de yapılan klasik prosedürlerle devam ediyor. Sorun devam ediyor

 • Buğra15 Şubat 2014

  Bana gün içinde ulaşmaya çalıştığınızda cevap veremedim ancak akşam size geri dönüş yaptığımda beni yeniden arayacağınız söylendi.Bir işlem yapıldı mı bilmiyorum ama herhangi bir düzelme yok. Sorun devam ediyor

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön