11 Ağustos 2014

TTNET Düşük Hizmete Yüksek Fatura Geldi

TTNET fiberi 39 tl/ay olarak ücretlendirirken; adsl'i 61 tl/ay olarak ücretlendirmektedir. fiberin adsl ile kıyaslanamayacak bir kalite farkı vardır. bu farka rağmen ttnet, düşük hizmet kalitesi sunduğu abonelerinden, yüksek kaliteli hizmet abonelerine göre 22 tl fazla ücret almaktadır. benim muhitimde fiber altyapısı yoksa bu benim suçum müdür, yoksa ttnet'in mi? fiber kullanma şansımız vardı da biz mi reddettik? yani ttnet, verdiği hizmetin kalite düşüklüğüne minneten adsl abonelerine indirim yapması gerekirken neden cezalandırıyor?
burada btk'ya da bir görev düşüyor. btk, adil kullanım kotası uygulamasında ısrar ettiği gibi, "adil faturalandırma uygulaması" ni da hayata geçirmelidir.

Mustafa 110 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön