08 Mayıs 2013 #1786477

Ttnet Düşük Hızda "İnternet Hizmeti(!)" Alıyorum!

Bulunduğum konum ile telefon hattımın bağlı bulunduğu santrale olan uzaklık 3792 metre olduğundan TTNET'ten senelerdir düşük hızda ınternet sağlamaktaydım. Yıllardır ortalama hızım 0.6 mb idi.Sorunun TTNET ile alakalı olduğunu düşündüğümden yaklaşık 3 hafta önce Turkcell Superonline'a geçtim. Ancak sorun çözülmedi hızım yine aynı şekilde kaldı.


Turkcell Superonline ile görüştüm, santrale olan uzaklığımın çok fazla olduğunu söylediler, bu sebeple Türk Telekom ile görüşüp hattımın bana daha yakın bir santrale taşımamı tavsiye ettiler. Ancak Türk Telekom Müşteri Hizmetleri bana yardımcı olamayacağını Genel/Bölge Müdürlüklerini aramamı söyledi. Günlerdir arıyorum ama kimse ilgilenmiyor! Açan Yok!!

Ali 67 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Mayıs 2013

    Sorunum Hiçbir Şekilde Çözülmedi... O ona paslıyor, bu buna paslıyor. diyecek hiçbirşeyim yok bu firmaya.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön