10 Temmuz 2013

TTNET Düşük Hız Sorunu Yaşıyorum!

8 Mb'e kadar TTNET Sınırsız internet abonesi oldum, fakat 1. 70 Mb. civarında anca internete bağlanabiliyorum son 5 gündür bu civarda daha önce en az 7 mbit'ti aylık 60 TL vererek bu hızda bağlanmak istemiyorum diğer sınırsız internet kullanan aboneler gibi benimde daha yüksek hızlarda kullanma hakkım var. Lütfen altyapı çalışması, kablo yenilemesi vs. ne şekilde çözülmesi gerekiyorsa bu hız bağlantı sorununu gidermenizi arz ederim.

Ekrem 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 10.07.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön