21 Temmuz 2014

TTNET Düşük Bağlantı Hızı Ve Sürekli Kopan İnternet Bağlantım!

Yaklaşık 1 aydır evimdeki internette bağlantı sorunu yaşıyorum. Konuyla ilgili defalarca TTNET müşteri hizmetleri ile görüştük. Arıza kaydı oluşturuluyor internet ertesi gün gün içerisinde 2-3 saat kullanılıyor sonra yine kopuyor. İnternet hızı deseniz 2 mbs'ye ulaşamıyor bile.


Sorunumuzu dile getirdiğimizde kalıcı çözüm sağlayamadıkları gibi ilgilenmiyorlar bile. TTNET gibi bir marka müşteri memnuniyetsizliği sağlamakla birlikte bizi gerçekten mağdur ediyor. Kullanamadığımız hizmetin parasını ödemek zorunda kalıyoruz!


Artık bıktım ve internetimi, Kapatın diyorum cayma bedeli istiyorlar! Ben arayıp sorunumu dile getirmekten ve çözüm bulunamamasından yoruldum.


Sözleşmemin feshedilmesini istiyorum...

Özbey 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön