28 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3409313

TTNET Durduk Yere Kırmızı Işık Yanması ve Ping Yükselmesi

Oyun oynarken bir anda 3000 pinge çıkıyor ve hiçbir şey yaptırmıyor. (İdeali Türkiye için 70-80ms). 5 saniye öyle kalıp sonra iniyor. Başkasıyla paylaşmıyoruz. Herhangi bir şey indirmeye çalışmıyorum ona rağmen.


Ayrıca günde en az 3 defa modem kırmızı ışık yakıyor. Reset atınca düzeliyor. Daha önce de kopma sorunum olmuştu düzeltilmişti fakat yine başladı. Bu ping sorunuysa birkaç haftadır az az yapıyordu son günlerde çok yapmaya başladı.


Speedtest.net sitesinden ölçtüğümde de hızım 0.70 görünüyor.

İsmail İsmail 115 Okunma

Cevaplar

  • İsmail05 Ağustos 2015

    Geçtiğimiz ay da şikayet iletmiştim. AKK geçtiğiniz için yeni ayda söyleyin dediler. Bağlantım kopup duruyor. 5 saniye bağlantım var 5 saniye yok şu an bu halde. Öncesinde de zaten en iyi ihtimalle iki saatte bir kopma yaşıyordum. Daha önceki şikayetimde hız değerlerimin güncellenmesini istememi söylediler bunu istiyorum şu an. Eğer çözüm olmayacaksa da lütfen direk uzatmadan söyleyin başka firmaya gidelim. Cidden sıkıldım artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler