17 Aralık 2014

TTNET Durduk Yere Haksız Borçlandırma!

2 yıllık TTNET kullanıcısıyım. Şubat ayında tablet aldım, faturaları öderken sıkıntı yaşadım ve 5 aylık borcumu yapılandırdım ve interneti tekrar açıp kullanmaya başladım ve ilk faturam geldi. Bir tane tablet ücreti yansıtılması gerekirken 2 tane yansıtıldı, gereken soruları sordum, araştırma yaptım ve bana dönüş yapıldı.

Bu sorunun açıklaması tarafıma ''taksitlendirme yapıldığı için taksitler bitene kadar gelecek olan her faturada 2 tane tablet ücreti alınacak '' olarak mantıksız ve haksız bir şekilde yapıldı. Peki bana neden söylenmedi taksitlendirme yapılırken diye sorduğumda mantıklı bir cevap alamadım. Bu konuyla ilgilenilmesini hakkın yerini bulması için ısrarla istiyorum.

Cihad 1.109 Okunma

Cevaplar

  • Cihad05 Ocak 2015

    Halen bir yanıt almış değilim. İlgilenilirse sevinirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön