22 Nisan 2013 #1755615

Ttnet DSL Sürekli Yanıp Sönüyor!

Son 3 gündür bağlantım düşüyor ve modemde bulunan DSL yanıp yanıp sönüyor tam olarak anlayamadım he bu arada tek bende olmuyor oturduğum mahallede hatta sokak da internet kullanan kişilerde de aynı durum oluyor aynı zaman da bazen bağlantım kopuyor şu hatayı alıyorum ''DSL bağlantınız da problem var.


Modeminiz yerel santral ile DSL bağlantısı kuramadı. Modem üzerindeki DSL ışığı modem santrale bağlanmaya çalışırken yanıp sönecek ve bağlantı sağlandığında sabit olarak yanacaktır. Genel Bağlantı problemleri'ni kontrol ettikten sonra, bağlantı durumunu tekrar kontrol etmek için buraya tıklayınız. Eğer modeminiz hala DSL bağlantısı kuramıyorsa teknik yardım için servis sağlayıcınız ile temasa geçin. ''

Soner 8.891 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Soner22 Nisan 2013

    Ya ne kontrolu allah aşkına ! Görevliler bugün evime geldi ve dediler ki sorun siz de değil sorun telefon kutusun da sorunu bildirin dedi bildirecek kuruş bırakmadınız arıyamıyorum artık sizi.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön