21 Eylül 2013 #2024399

TTNET DSL Bağlantısını Kuramıyor!

TTNET'e kaydımı 16.09.2013'de yaptırdım. Ertesi gün gelip bağlantıları kontrol ettiler ve 18.09.2013'de internetim aktif olduğunu belirten SMS geldi. Aynı gün akşam evime geldiğimde internetim yoktu.


Modem üzerindeki DSL bağlantı lambası yanmıyordu. Bağlantılarımı tekrar kontrol ettim ama sonuç değişmedi. O gün arıza bildiriminde bulundum, ve sonraki her aramamda konuyla ilgili çalışıldığını belirten otomatik cevaplandırma sistemi ile karşılaştım.


Çalışılma yapılıyor ama ne yapılıyor bilgilendirme mesajında belirtilmiyor. Aktif olduktan sonra üç gün geçti hala bağlantı kurulamıyor. İnternetimi kullanmaya ne zaman başlayacağım.
Şikayetim var...

Aydın 153 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön