07 Kasım 2014

TTNET DSL Bağlantım Kesildi

Hipernet kullanıcısıyım. İnternetimin hızı yavaş olduğundan firmanızın müşteri hizmetlerini aradım. Firmanız gerekli işlemleri yapacağını belirtti. Ardından internetim ve dsl'deki ışığım gitti. 5 saat oldu ve çözüm yok. İnternetim yok. İnternetle ilgili hiçbir şeyim yok. Sadece şikayetim var!

Berat 398 Okunma

Cevaplar

  • Berat'ın Teşekkür Mesajı10 Kasım 2014

    Olması gerektiği gibi ilgilenildi ve fiber hattım olmasada 22 megabitlik internet hizmeti alıyorum. Teşekkür ederim herşey için :)

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön