01 Kasım 2014

TTNET Download Hızı Çok Düşük!

İndirme hız sorunu nedeniyle 14.Ekim'de başka bir Servis Sağlayıcı'dan TTNET'e geçtim. 16 Ekim itibariyle aynı sorunla ilgili olarak kayıt verdim ve 17 Ekim tarihi baz alınarak kayıt oluşturulmuş. Her aradığımda;


1. Aşırı yoğun çalışılıyor,
2. Acil olduğunu bildiriyoruz,
3. Ön sıraya aldık, hemen bakacaklar, diyorlar. Ya da
4. Hızımı 8MB'e sabitleyip bırakıyorlar.


Aldığım paket 16MB'e kadar. Bugün itibariyle aradığımda, 1, 2 ve 3 no'lu çözümlerini ilettiler ve ben de hızımı sabitlemeyin diyerek uyardım. Yoksa onu da indireceklerdi.14 günde neden bir kere bile aranmadım? Neden bir kere bile kapım çalınıp da arızanız nedir diye soran olmadı? Hizmet anlayışınız bu mudur?

Şeref 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Şeref01 Kasım 2014

    Komedi gibi bir firma bu TTNET! Yaptıkları tek şey, uzaktan erişimle modeme reset atmak. Arkasından da YETKİLİ (!) bir arkadaş aradı. Sıkıntım hiç bir şekilde düzelmedi ve arayan arkadaş ta, sadece, ukalalık yapan, yetkili olduğunu söyleyen ama, belliki, yetkisinin farkında olmayan da laf olsun yetkisine sahip birisi. Önceki verdiğim arıza kaydından bile bi-haber. Bağlandığı günden beri HİZMET alamadığım bu firma, fatura zamanı gelince faturası tahsil etmek isteyecek. Hatayı kendisinde değil, kullanıcı olarak bende arayacak. Sanki altyapıyı ben kurdum! Yazıklar olsun...

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön