04 Şubat 2014

TTNET Dört Aydır Hattımı Kapatmıyor

22.07.2013 tarihinde Türk Telekom Büyükçekmece Müdürlüğünden internet ve telefon hattımın nakili için başvurdum fakat başvurunun üzerinden 2 ay geçmesine rağmen nakil işlemi yapılmamıştır. Türk Telekom tarafından söylenene göre "Teknik Altyapı Yetersizliğinden Dolayı" nakil işleminin yapılamadığı söylendi ve ben de hattımın kapatılması için dilekçe verdim. Kapatma başvurumun üzerinden 4 ay geçmesine rağmen hat hala kapatılmamış ve 6 aydır kullanmadığım hat için tarafıma fatura gönderilmektedir.


Bu haksız işlem, haksız ücret talep etme ve müşteriyi mağdur etme durumlarından dolayı Türk Telekom'dan şikayetçiyim. Bu şikayetimi Tüketici Hakem Heyetine de yapacağım.

Yusuf 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yusuf05 Şubat 2014

    TTNet'in tarafımla yapmış olduğu telefon görüşmesinde herhangi bir çözüm ve bilgilendirme sunmamıştır. TTNet'in telefonla cevap verilmiştir deyip işin içinden çıkmaya çalışması beni hiç şaşırtmadı. TTnet her zaman aynı şeyi yapıyor, daha önceki hattımda da benden haksız yere ceza bedeli tahsil etmek istemişti. Yapılan incelemeler sonucu ben haklı bulundum ve ödemedim. Türk Telekom gibi piyasada işlerin her anlamda ağır ilerlediği, insanları bezdirildiği bir firma yoktur eminim.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön