06 Mart 2014

TTNET Dönüşümlü Fiber Kullanamıyorum

Bulunduğum noktaya yakın bir yerde Türk Telekom'un fiber dolabı var. Telekom müdürlüğüne gittim ve fiber bağlantı yapmalarını istedim fakat bana hiper bağlantı alabileceğimi söylediler. Ben ise benimle aynı durumda olan başka bir tanıdığımın numarasını verdim onlara dönüşümlü fiber hizmeti veriyorlar. Dolayısıyla vdsl modem ve fiber kampanyalarından da yararlanabiliyorlar. Ben de hattımın dönüşümlü fiber yapılmasını istiyorum.

Yasin 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön