13 Şubat 2014

TTNET Dondurulmuş İnternete Faturalama

Ekim ayında İnterneti kapattırma talebinde bulunup İstanbul Bahçelievler Türk Telekom a gittim. İnternetin kapatılamayacağı ancak 6 ay süreli ile dondurulacağı ve son fatura olarak kasım ayı faturasının geleceği söylendi. gelen faturayı ödeyerek tt netten kurtulduğumu sandım. Maillerime bakarken aralık ve ocak ayına ait fatura kesildiğini gördüm dondurduğum internetin faturası gelmiş.

TTNET'i aradığımda 6 aralıkta dondurulduğunu(ki tamamen yalan ekim ayında bu talepte bulundum) ancak şu anda açık olduğunu söylediler bende ne zaman açılması talebinde bulunduğumu sorduğumda sistemde gözükmediğini söylediler.2 aylık gelen faturanın iptali gerekiyor. TTNET'i kınıyorum.

Merve 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön