03 Ağustos 2015

TTNET Dondurulmuş Hat Sorunu

TTNET'e ait hattımı 1 sene önce kapatarak eşimin üzerine hat aldım. Islak imzalı olarak TTNET ofisinden iptal yaptım. Sonra bir yetkili telefon açıp hattı neden kapattığımı sordu bence gerekçelerimi söyledim. Sonra ısrarla hattı dondurmak istediğini söyledi ve ben istemedikçe hattın açılmayacağını söyledi, onayladığımı bile hatırlamıyorum.


Şimdi bir telefon geldi ve hattımın 48 TL ödenmemiş faturası olduğu söylendi. Bende arayıp itiraz ettim. 2 gün sonra bugün biri arayıp, konuşmayı dinlediklerini ve benim onay verdiğimi söyledi. Bende konuşmayı dinlemek istediğimi söyledim. Kendileri de bunun mümkün olmadığını ve mahkemeye vererek ancak dinleyeceğimi söyledi.

Ahmet 85 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet06 Ağustos 2015

  Kendisine bilgi verilmiştir dedikleri şudur; bizi savcılığa verebilirsiniz. Çok yardımcı oldular çoook

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet02 Ağustos 2015

  Demokratik bir ülkede yaşadığımı sanıyordum, meğerse her şey zorla imiş. Hattımı nerede, nasıl aktif etmişler bilmiyorum, hattımın kurulu olduğu evden taşınalı 8 ay oluyor ve ben başka bir hat kullanıyorum ama akıllı TTNET hattımı TTNET serverinden aktif edip bana fatura kesebiliyor. Ayrıca benim ses kaydımı bana dinletmemeleri ayrı bir muamma. Kendilerini yarın sabah mahkemeye vereceğim. Hat satmak için yalvaranlar şimdi 3 kuruş almak için aga kesilmişler. Sanırım demek istiyorlar ki artık TTNET ile olan bütün ilişkini kes. Bende öyle yapacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön