16 Mart 2013 #1689637

Ttnet Dondurulan İnternet Hattına 2 Aydır Fatura Kesiliyor!

Bağılısı bulunduğum ve kontrat ücreti tarafından iptal edemediğim internet hattımı 2012 Aralık ayında dondurdum. Yetkililer bu süre zarfında fatura çıkmayacağını ve varsa diğer paketlerin (ücretli-ücretsiz) iptal olacağını söylediler. Bugün gelen mesajda 11,75 Tutarındaki faturamın ödenmesi gerektiği mesajını görünce çok şaşırdım. İnceledim, bir önceki aya ait 5 TL tutarında bir faturam daha varmış. Hizmet almadığımız internete fatura ödüyoruz. Müşteri hizmetlerinin de bu zamana kadar yardımcı olduğu hiç görmedim.

Tacettin 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön