06 Temmuz 2015

TTNET Dondurulan Hatta Fatura Çıkardı!

Gün geçmiyor ki TTNET' in yeni icatları son bulsun. Veremedikleri hizmetten dolayı defalarca şikayetçi olduktan sonra "bu iş bilmeyenlerle" mi uğraşacağım deyip Turkcell Superonline' a geçtim.


Birkaç gün sonra bir emir kulu agent arkadaş aradı. Beni ikna etmeye çalıştı, ona nedeni anlattım. Sonu ne oldu tam hatırlamıyorum ama sanırım kabul ettim dondurma işlemini. Tabi ki bana bunun için herhangi bir fatura kesimi vs olacağı çağrı sırasında söylenmedi.


Şimdi gelmişler bende kullanmadığım ürün için 97 lira para istiyor. Bunun için çağrı merkezini aradığımda yetkili ile görüşmek istediğimi özellikle belirttim. Ama beni yine bir agent aradı Süpervisor'a ulaşmak bir bu kurumda zor sanırım.

Berat 403 Okunma

Cevaplar

 • Berat06 Eylül 2015

  Bilgilendirme yapılmıştır diye cevap yollanıyor ama herhangi bir bilgilendirme yok:D

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Berat04 Temmuz 2015

  Gün geçmiyor ki TTNET in yeni icatları son bulsun. Veremedikleri hizmetten dolayı defalarca şikayetçi olduktan sonra "bu iş bilmeyenlerle" mi uğraşçam deyip Turkcell Superonline a geçtim. Birkaç gün sonra bir emir kulu ağent arkadaş aradı. Beni ikna etmeye çalıştı ona nedeni anlattım. Sonu ne oldu tam hatırlamıyorum ama sanırım kabul ettim dondurma işlemini. Tabi ki bana bunun için herhangi bir fatura kesimi vs. Olacağı çağrı sırasında söylenmedi. Şimdi gelmişler bende kullanmadığım ürün için 97 lira para istiyor. Bunun için çağrı merkezini aradığımda yetkili ile görüşmek istediğimi özellikle belirttim. Ama beni yine bi agent aradı süpervisor a ulaşmak bi bu kurumda zor sanırım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön