12 Mayıs 2015

TTNET Dondurmuş Olduğum İnternet Hesabımda Borç Geldi

TTNET ADSL kullanıcısıyım. Taşınma sebebiyle döndürdüğümüz ADSL hattımızın ve bir yıldır kullanmadığımız bu hattın geçmiş 4 aya borç faturası gelmiştir. Üstelik dondurma işlemimizi düzenli güncellettirmiş olmamıza rağmen! Bu bir yıl süresi içerisinde yeni evimize çekilmiş bir hattımızın olmamasına rağmen. Faturanın süresinin geçmiş olması ve elimize geç gelmesinde çabası.

Muzeyyen 186 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 13.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön