12 Aralık 2013

TTNET Dondurduk Dediği Adsl'e Borç Çıkardı Avukata 2 Katı Para Ödedik!

Ayben I. adına, İstanbul2daki evimiz için aldığımız ADSL hizmeti sözleşmeliymiş. Biz evi değiştirip Samsuna taşırken (0216)5275478 No'lu telefonu kapattık, fakat bu hatta bağlı ADSL kapanmamış, arayarak kullanmadığımız aylarında parasını istediler, itiraz ettik, daha sonra telefonumu arayarak dondurduklarını daha sonra açtırdığımda kalan haklarımı kullanabileceğimi söylediler.


4-5 Ay sonra dosyanın icraya gittiğini ve 270 TL'lik borcu 570 TL olarak ödemem gerektiğini öğrendim. 11.12.2013 tarihinde ekteki dekontla avukata parayı ödedim. Ben hiçbir zaman TTNET'e borcumu ödemem demedim, ödemeyi yapmak zorunda olduğumuz avukata gitmeden söylenmedi. Mağduriyetimizin düzeltilmesini rica ediyorum.

Ahmet 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön