20 Şubat 2013

Ttnet Dondurduğum Hattıma Fatura Yansıttılar 14 TL Dedi 64,5 TL Fatura Geldi!

İnternet hattımı dondurmak için 5 eylül 2012 de müşteri hizmetlerini aradım hattımın dondurulduğunu ancak 2013 için aralık ayında tekrar hattımı dondurmak için aramam gerektiğini söylediler 14 TL lik bir fatura yansıyacağını söyledi neden olduğunu sorduğumda kesim tarihinden kaynaklandığını belirtti ancak ay sonu geldiğinde tarafıma 64.5 TL lik fatura gönderildi konu hakkında şikayetimi belirttim ve ekstremin tekrar düzenlenerek 14.50 tl olarak tarafıma gönderilmesini istedim ancak firmadan gelen aramalarda tamam çözeceğiz gibi yanıtlar oldu ancak hala sorunum çözülemedi ve tarafıma bilgi veren yok faturama faiz işlemektedir ve benden gereksiz yere 50 tl talep edilmektedir yasal hakkım saklıdır.

Faruk 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön