04 Mart 2015

TTNET Doğum Tarihimin Kayıtlarda Yanlış Olduğunu Bahane Ediyor!

Böyle bir şey ne duydum ne gördüm. Tarife değiştirirken bir "onaylıyorum" kelimesi kafi gelirken şimdi internetimi kapatmak istediğimde doğum tarihiniz kayıtlarımızdaki doğum tarihi ile uyuşmuyor denmekte. T.C. kimlik numaramı vereyim diyorum o şekilde sorgulama yapamam diyor, sözleşme imzalarken kimlik fotokopi ibraz ettim belli ki yanlış girmişsiniz oradan teyit edin diyorum maalesef diyorlar, diğer güvenlik bilgilerimle teyit edin diyorum olmaz diyorlar. Çözüm de üretmiyor resmen insan aklıyla dalga geçiyorlar. Müşteri temsilci hizmetiniz çözüm odaklı değil sorun odaklı olsun lütfen. Aklı selim bir müşteri temsilciniz beni arasın internetimin acilen iptal işlemini gerçekleştirsin.

Sedat 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön