22 Ocak 2014 #2248770

TTNET Dilediği Gibi Zam Yapıyor

Bundan 8 ay önce telefonla müşteri hiz. aradı ve ısrarla tarifemi değiştirerek indirim yaptılar. 2 sene taahhüt verdim. Şimdi birden bire faturamda artış oldu. 8 aylıkmış bu kampanya. Üstelik artış eskisinden de fazla. Onun açıklaması da ''Zam''. Yani müşteriden habersiz zam yap, bilgilendirme, nasıl olsa taahhüdü var ceza parası ödeyecek diye rahat ol.


Hangi ahlaka sığdığını sormak isterim?

Ruya 121 Okunma

Cevaplar

  • Ruya28 Ocak 2014

    Evet ttnet beni aradı fakat söyledikleri gibi sadece bilgi verdiler. Yani yazdıklarımı doğruladılar.Herhangi bir çözüm yok. Zama gelince çevremdeki ttnet kullanıcılarının hiçbirine zam gelmemiş.BU nasıl bir ücretlendirme sistemidir?Çözümünüz yoksa aramayın TTNET yetkilileri !

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön