14 Şubat 2013

Ttnet Diğer Ücretler Toplamı Nedir!

4440375 nolu telefonla beni aradılar ttnet abonesi olmak istermisiniz modem ücretsiz sabit hatta gerek yok dediler tamam dedim ve beni abone ettiler.Yanıltıldım ve modemi parayla sattılar. Güç bela bağlantı yaptırdım ve sinirle hattı kapatmak için 4440375 ile görüştüm tamam dediler ama kapatılmamış.


2 ay fazladan fatura ödedim. Sonra Telekom Müdürlüğüne de kapattırdım. Şimdi 261, 50 tl lik fatura ile karşılaştım. Modem ve bağlantı ücreti tamamda adsl diğer ücretler toplamı 144, 66 + kdv tutarı nedir. Topu topu birkaç haftalık internet kullanımı (çok az bir dovnlood) bu kadar olur mu?Her türlü makam ve kişilere şikayetim devam edecek.

Gökhan 593 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan21 Şubat 2013

    Hiç bir şekilde sorunumu çözüme kavuşturmadılar. Ttnet in ne internet hizmeti ne de müşteri ilişkileri vs hiçbir hizmetinden memnun kalmadım. Bir daha kesinlikle ttnetin yakınından bile geçmiyeceğim. Turkcell superonlıne'ı biraz örnek alsınlar hizmet nasıl olur görsünler. Müşteri olarak konuşuyorum son 2-3 aydır hayatı zehir ettiler, sinirimi fena halde bozdular. Size şunu söyleyim süperonlıne'ın heryerde alt yapısı olsun rekabet etme şansları bile yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön