09 Ocak 2015

TTNET Devamlı Rahatsız Ediliyorum!

İnternet kampanyam bittiğini gördükleri için devamlı TTNET müşteri temsilcileri beni arıyor. Devamlı bizleri rahatsız ediyorsunuz. Beni iki gün devamlı aradınız ya. Bıktık artık sizden rahat bırakın bizleri bir daha ararsanız sizin numaranızı polise vereceğim.

Can 90 Okunma

Cevaplar

  • Can20 Ocak 2015

    Aramayacağız dediniz yine beni 444 0 375 numaralı telefonunuzdan aramaya başladınız. Sizler ne utanmaz arlanmaz insanlarsınız. Bir daha ararsanız beni numaranızı polise vereceğim

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön