11 Nisan 2013 #1737677

Ttnet Desteklenmeyen Hat!

Bir hafta önce telekom müdürlüğüne gidip 3lü avantaj paketine üye oldum 1 senelik tahahhüt imzaladım. Başvuru yaparken hattımın hipernet desteklediği hiçbir problem çıkmayacağı söylenmişti. Dün hattım açıldı. 15-20 dakika olması gerektiği şekilde bağlandım internete ancak ondan sonra internet kesildi.


Müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı açıldı ilgilenilecek dendi. Bu sabah Ttnet ten arandım hattımın hipernet desteklemediği söylendi ve telekom müdürlüğüne gidip tarife değişikliği yapmam gerektiği söylendi. Ben Ttnet in veremeyeceği hizmet için bir senelik sözleşmemi imzalamış oldum boş yere? Lütfen gelip hattım düzgünce test edilsin.

Fırat 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 12.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön