20 Şubat 2014

TTNET Deneme Yapacağını Söyledi Ama Fatura Çıkardı!

Şimdi de TTNET'ten saflara özel uygulama, hattımızı iptal ettikten sonra arıyorlar. Beyefendi sorunun sizden mi bizden mi kaynaklandığını bulmamız için tekrardan ınternet vereceğiz, eğer bizimle alakalıysa size cayma bedeli yansıtılmayacak ve bağlı kalınan süre faturanıza yansıtılmayacak dendi. Ben de kabul ettim. Adamlar sana böyle bir hizmet sunar mı? Ben de saflık.


Sonra 10 gün kadar internet bağlı kaldı. Ben kullanmadım. Evimde başka firma var. Onlar sadece bağlantı verip sorunu öğreneceklerdi. Şimdi o bağlı kalan 10 günün parasını da alıyorlar.

Tc 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön