04 Ekim 2013

TTNET Değiştirmesi Gereken Kabloların Ücretinin Yarısını Bizden İstiyor!

1 yılı aşkın bir süredir iş yerimizin internetinde sürekli bağlantı kopması problemi var. Özellikle hava kapalıyken adeta ''buluttan nem kapıyor." Defalarca TTNET'in 4440375 no'lu telefonlarını arayıp arıza kaydı bıraktık. Fakat değişen hiçbir şey yok.

Arıza kaydınız alınmıştır, ilgili birime aktarılmıştır diyorlar ama maalesef ilgili teknik birim, her defasında; kabloların çok eski olduğunu değiştirilmesi gerektiğini, problemi çözeceklerini söyleyip kayboluyor.

Geçen gün yine aradım ve bizim bölgemize bakan teknik birimin şefleriyle görüştüm. İsmini hatırlamadığım şahıs bize aynen şunları söyledi. Kabloların fiberoptik kablo ile değişmesi lazım. 14-15 bin TL masrafı var. Yarısını siz karşılayın halledelim!

Haci 79 Okunma

Cevaplar

  • Haci29 Mayıs 2015

    Hala kontrol ediyorlar. :d

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön