11 Eylül 2013 #2005940

TTNET Defalarca Sağlanan Teknik Desteğe Rağmen Sorun Devam Ediyor!

TTNET'e tam 10 sefer konuyla ilgili ulaşmama ve tutanak tutulmasına rağmen birkaç dakikalık bir videoyu bile saatlerce açamayan bir internet hızına sahibim. Konuyla ilgili olarak TTNET yetkilileri de internet hızımızdaki olağan dışı yavaşlığı onaylıyorlar ancak sonuç aylardır boşuna ödenen internet faturası ve TTNET'ten sağlanan sıfır kalite düzeyinde sıfır internet hizmeti. 18 Eylülde taahhüdüm dolduğu için anında TTNET kullanımımı sonlandıracağım.


Ancak kullanıcılar bu kadar saf yerine konmamalı diye düşünüyorum. Bu apaçık hizmet alıcıyı saf yerine koymak. Herkesi mağdur ediyorlar.

Derya 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön