11 Nisan 2013 #1736946

Ttnet Defalarca Aradıktan Sonra Şikayetimin Giderilmemesi!

3-4 defa Ttnet müşteri hizmetini arayıp sorunumu belirttim ve arıza kaydı açtılar. Ama yaptıkları iş belki 1 maximum 2 gün düzeldi ve daha sonra tekrar bozuldu şikayetim şudur sadece saat 8 ile gece 12 arası online oynadığım oyunlarda sürekli ms-pingimin 150-200 arası olması 1 aydır bu çileyi çekiyorum ve hiç birşey yapmıyorlar bıktım usandım ruhsal halim bozuldu lütfen bir çare artık düzelsin istiyorum, her aradığımda arıza kaydı açıp bırakmasınlar düzeltilsin istiyorum şu sorun profesyonel e-sports oyuncusuyum bu yüzden kariyerimde ilerliyemiyorum.

Onur 24 Okunma

Cevaplar

  • Onur14 Nisan 2013

    verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kişisel bilgisayar problemlerimin yaklaşık kaynaklanabilicek bütün sorunlar kontrol edilmiş olup kişisel bir sorun olmadığını görmüş bulunmaktayım, ve sorun daha da ilerleyip pazar günleri bütün gün oluyor ve bu sefer pingim 300 - 400 arasına çıkıyor lütfen çalışın düzeltin emek harcayın bizde emeğinize saygı duyalım milyonlar sürekli şikayet halinde hizmetinizde sürekli sorunlar var alt yapınızı düzeltin artık şu ülkeye güzel kesintisiz sorunsuz bir internet getirin yabancı ülkelerden örnek alın şu dünyadaki en kötü interneti biz kullanıyoruz geliştirin ki ülke gelişsin daha internetimiz kötüyken ülkemiz nasıl gelişsin? emek biraz lütfen

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön