01 Eylül 2015
Yorum Yap
#3617796

TTNET Dalga Geçer Gibi 4.5G Diye Reklam Yapıyorsunuz!

Muğla Fethiye'de yaşıyorum. Yaklaşık 4 aydır fiber çalışma yapıyorsunuz hala bir sonuç yok. 300 tane imza topladık verdim Türk Telekom müdürlüğüne mahalleye fiber gelsin diye daha gelmez diye cevap alıyorum.


Sorsanız en iyisi sizsiniz turizm kentinin göbeğinde AKK girmeden aldığım hız 5 mbps geçmez alın numara yazılı kontrol edin altyapı berbat yağmurda net gidiyor. Büyük fiber dolaplar süs diye konuldu sanırım buraya görüntü kirliliği olsun diye 5 metre mesafe var aramda daha ne kadar sürecek bakalım bu sorumsuzluk. Artık bitirin şu alt yapıyı...

Mert 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler