09 Nisan 2013 #1733919

Ttnet Daha Önce Sorunsuz Olarak Kullandığım Hız Düşürülmüş!

Yıllardır sorunsuz olarak bağlantımı sorunsuz olarak 8 mbit olarak kullandığım halde, birkaç defa kopma yaşadıktan sonra müşteri hizmetlerinizi aradım. Ve güncelleme işlemi yapacaklarını söylediler. Güncelleme işleminden sonra ise hızım 6mbit olarak düşürülmüş ve sabitlenmiş. Daha önce yıllardır hiçbir şekilde kopma ve yavaşlama yaşamazken birkaç defa kopma yaşandıktan sonra aradığımda hızım hemen düşürüldü. Ve telekoma gidip hattımı kontrol ettirdiğimde sorunsuz olarak 8mibt hızın sağlanacağı göründü.


Lütfen hızımın tekrar eskisi gibi 8mibt olarak güncellenmesini istiyorum. Ödediğim miktarın karşılığındaki hız bu değil ve en pahalı ve yavaş interneti Türkiye kullanıyor.

Fatih 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatih10 Nisan 2013

    Hala herhangi bir geri dönüş sağlanmadı...

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön