11 Aralık 2013

TTNET Daha Modemi Takar Takmaz SMS Geldi AKK Doldu Diye!

Bir yıl önce TTNET ortak kotaya geçerek 3G mobil modem aldım. İki aydır mobil modemi de hiç kullanmadım. Bu gün mobil modemi pc'me taktığımda böyle bir SMS geldi;


"Ad: Numara: TTNET İçerik:


İnternet kullanımınız 15 GB adil kullanım hakkına ulaşmış olup 3G hızınız başka bir kampanya/paketiniz yoksa 128 Kbps ye düşürülecektir. Son 48 saat hariçtir. Zaman: 09. 12. 2013 - 17:37:58"


Kullanmadığım da 3g mobil modemin nasıl adil kullanımı doldurmuş oluyor? Bu kadarda olmaz. Kötü bir hizmet verip tonla para alıyorlar hemde internet kullanımlarımızdaki adil kullanımları kendi kafalarına göre kapatıyor.

Recep 124 Okunma

Cevaplar

  • Recep14 Aralık 2013

    Ne incelemesi bu kaç gündür bitiremediniz gitti. En yakın zamanda ttnet ve türk telekom'dan almış olduğum tüm hizmetleri iptal ettireceğim. Sürekli sorun sorun başka bir şey yok sizde.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön