28 Haziran 2014

TTNET Çözüme Ulaşamıyoruz

Yaklaşık 2 haftadır devam eden internet bağlantı sorunum devam etmektedir. 1 hafta sonucunda yapılmayınca iptal ettiğim halde telefonla sorunun giderildiğini söylediler. Bende iptal başvurumu geri çektim. Lakin yine 1 hafta geçti yine çözüm yok yine yok. Çok yazık. Her gün arıza kaydı bırakmama rağmen yine çözüme ulaşamıyoruz.

Murat 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Murat29 Haziran 2014

    Sorunun bina içi veya evin içinden kaynaklanabileceğini söylediler ttnet müşteri hizmetlerinden. Bunun için elit hizmet ile kontrol edebiliriz diye söylendi müşteri hizmetlerinden ve bende kabul ettim ama helen giden olmadı yine. Hergün 5-6 kez arıyorum sonuç yok. Bende kendim bi tesisatı tuttum ve binanın grişinden modeme kadar bütün kabloları kontrol ettirdim. Tesisatçı hiçbir sorunun olmadığını sinyal gelmediğini söyledi. Komedi gibi resmen dalga geçiyor ttnet bizimle. Bütün işlerim aksadı. Ama yine bi çözüm yok. Nolcak böyle ?

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön