29 Ocak 2014 #2262733

TTNET Çözüm Yerine Sorun mu Üretiyor?

Daha önce buradan şebeke yok diye şikayet yazmıştım. Bir diğer şikayet konum ise alt katta internet var iken benim olduğum katta şebeke yok veya port dolu denmeseydi. Her 2 şikayetimi de burada belirttim. Şikayetimi gören TTNET benimle irtibata geçti ama görüşen kişi tipik eski memur mantığında biriydi. şurayla görüşün şuraya gidin şunu yapın diyor. Kardeşim orası çözüm üretemiyor diyorum tekrar aynısını söylüyor: şuraya gidin, yapacak bir şey yok, bekleyin diyor.


Bu hangi zihniyetin ürünü anlamadım. Havaleci mantıkla oraya git bunu yap. Koskoca TTNET bu mantıkla mı bu işleri yürütüyor? Çözüm merkezini ne iş yapıyor Türk Telekom'da? Çözüm mü üretiyor yoksa sorun mu üretiyor?

Ercüment 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ercüment29 Ocak 2014

    Daha önce buradan yaptığım başvuruya istinaden türk telekom tarafından aranıldım. Fakat Türk telekom ile yaptığım görüşmeler neticesiz kaldı ve sorunuma çözüm bulunamadı. Çözüm bulunamadığı gibi halen havaleci mantıkla oraya buraya gidin diyorlar. Gittiğimiz zamanda hem sonuçsuz kalıyor hemde 444 0 375'i arayın diyorlar. 444 0 375 nolu telefonu aradığımızdada türk telekoma gidin diyorlar. Ne muhattap bulabiliyoruz ne sorunlarımıza çözüm üretebiliyoruz. İlgisizlik had safhada. çözüm üretemiyorlar. aradıkları zamanda sadece bilgi için arıyorlar. çözüm yine yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön