19 Mart 2015

TTNET Çözüm Sağlamıyor!

Nakil işlemi için 10 Mart 2015 Günü TTnet'e başvuru yaptım. Maksimum 7 iş günü içerisinde nakil işlemi için adresime servis elemanı gönderilecekti. 7. günün sonunda gelen giden olmayınca müşteri hizmetlerini aradım ama klasik , tamam biz size döneriz yanıtı aldım.


Bugün 9. gün ve ben internet üzerinden çalışan, internet üzerinden geçimini sağlayan biri olarak açıkçası evde internet konusunda taş devrini yaşıyorum. Telefon hattımın interneti ile çalışmaya çalışıyorum. Hayır yani gelip alt yapıyı baştan yapmayacaksınız ki, 2 servis elemanı gelip bağlayıp 5 dakikaya gidecek. Fatura bir gün gecikince tepemize biniliyor, ama hizmet gecikince elimiz kolumuz bağlı.

Muharrem 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Muharrem19 Mart 2015

    05457900709 telefonum sürekli yanımda ve açık, en kısa sürede dönüş bekliyoruz, bugün ve yarın da gelmezseniz zaten araya hafta sonu girecek, 7 gün çıkacak 15 güne, ciddi anlamda iş kaybı yaşıyoruz, teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön