15 Mayıs 2015

TTNET Çözüm Odaklı Değil, Maksat Günü Kurtarmak!

Benim evime gelen Türk Telekom kablosunun üzerinden geçtiği iki bina yıkılıyor ve geçen hafta yıkım sebebiyle koparılmıştı ve bende kimse ilgilenmiyor diye şikayette bulunmuştum. Sonrasında gelip yaptılar fakat kopan kabloyu yine yıkılmakta olan iki bina üzerinden bağladıkları için iki gün sürdü.

11.05.2015 Pazartesi günü kablo tekrar koptu. Hemen arıza kaydı açtım ve 3 gündür bekliyoruz. Ne olacak diye TTNET'i arıyorum Türk Telekom'a atıyor, Türk Telekom'u arıyorum ofislerimizle görüşün diyor. Sanırım yıkılan binaların yerine yenisinin yapılması bekleniyor. Tek bildikleri günü kurtarmak adına iş yapıyormuş gibi görünmek, çözüm üretmek değil.

Zafer 99 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2015

    17.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön